.

.

Dinglab,2M 6X10 Храна Одделение Силиконски Гумени Црева,Силикони Цевки,Флексибилна Силиконската Гума,OD 10мм,ID 6mm,Дебелина 2mm

Dinglab,2M 6X10 Храна Одделение Силиконски Гумени Црева,Силикони Цевки,Флексибилна Силиконската Гума,OD 10мм,ID

DEN 2296.80

Пристапност
Во достапна форма

Силиконската Гума Црево.Храна Одделение.Надворешниот Дијаметар од 10мм.Внатрешниот Пречник од 6mm.Дебелина 2mm.Dinglab,2 Метри,6*10 Храна Одделение Силиконски Гумени Црева,Силикони Цевки,Флексибилна Силиконската Гума,OD 10мм,ID 6mm,Дебелина 2mm Outer Дијаметар 10мм Внатрешниот Пречник од 6mm Дебелина 2mm Направени Од Силиконската Гума.

Главните карактеристики

Избор на клиент