.

.

Кол Хаан Мажите Кашмир се Вклопуваат Еден Гради Класичен Капут Кошула Со Јака

Кол Хаан Мажите Кашмир се Вклопуваат Еден Гради Класичен Капут Кошула Со Јака

DEN 3927.84

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 70% Волна, 20% Најлон, 10% Кашмир.Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само.Копче-пред грб во кашмир се вклопуваат во кој се истакнува јака и кожа-граница копчето дупки.

Главните карактеристики

Избор на клиент