.

.

КС Хајд Acetal Polyoxymethylene Лента со Акрил Лепило, 0.005 Дебела, 5 yds Должина x 5-1/4 Ширина

КС Хајд Acetal Polyoxymethylene Лента со Акрил Лепило, 0.005 Дебела, 5 yds Должина x 5-1/4 Ширина

DEN 2186.88

Пристапност
Во достапна форма

Acetal polyoxymethylene лента е отпорност на абење.Висок flexural замор сила.Добра цврстина и лази отпор.Ламинат со 3 M притисок чувствителни акрилик лепило.Мерки 5-метри должина од 5-1/4-инчи ширина од 0.005-инчи, дебелина.

Главните карактеристики

Избор на клиент