.

.

Десерт Вилушка, Овошје Вилушка, од не ' Рѓосувачки Челик Рѓа‑Доказ Месечината Колачи Cupcakes за Овошје, Колачи(Нерѓосувачки челик примарна боја 1 pack)

Десерт Вилушка, Овошје Вилушка, од не ' Рѓосувачки Челик Рѓа‑Доказ Месечината Колачи Cupcakes за Овошје, Колачи(Нерѓосувачки

DEN 184.56

Пристапност
Во достапна форма

Има широк спектар на апликации и може да се користи за овошје, колачи, cupcakes, месечината, колачи и други десерти.Рабовите се три‑димензионални форма и криви, и површината е страна‑полиран, мазна и mellow.Парична казна изработка, со користење на 3 пати grindings од крупни мелење да се фино мелење да се постигне неспокојот празнини раб.Тоа е направен од високо‑квалитет на 304 нерѓосувачки челик, рѓа‑доказ, корозија‑отпорни, и безбедно да се користи.На крајот од дршката усвојува лак форма, која е убава и модерен, и може да бидат заменети со разни садови.Функција : 1. Тоа е направен од високо‑квалитет на 304 нерѓосувачки челик, рѓа‑доказ, корозија‑отпорни, и безбедно да се користи.2. Рабовите се три‑димензионални форма и криви, и површината е страна‑полиран, мазна и mellow.3. Парична казна изработка, со користење на 3 пати grindings од крупни мелење да се фино мелење да се постигне неспокојот празнини раб.4. Има широк спектар на апликации и може да се користи за овошје, колачи, cupcakes, месечината, колачи и други десерти.5. На крајот од дршката усвојува лак форма, која е убава и модерен, и може да бидат заменети со разни садови.Спецификации : Предмет Тип : Овошје Fork Material : 304 Од Не ' Рѓосувачки Steel Weight : Прибл. 16g/0.6 oz Product Големина : Прибл. 10 x 1,5 см/3.9 x 0.6 in Color : Нерѓосувачки Челик Color Package Листа : 1 x Fork Note : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент