.

.

Alteya Органски Зголеми Вода USDA Сертифицирани Органски Лицето Тонер, 3.4 Fl Мл/100mL Чисто бугарски Rosa Damascena Цвет Вода, наградуваниот Крем Miron Biophotonic Стакло Спреј Шише

Alteya Органски Зголеми Вода USDA Сертифицирани Органски Лицето Тонер, 3.4 Fl Мл/100mL Чисто бугарски Rosa Damascena

DEN 646.80

Пристапност
Во достапна форма

USDA Сертифицирани Органски.Пареа-дестилирана од свежо бугарски Rosa Damascena црешни.Moisturising, Анти-инфламаторни, Акни-спречување и Балансирање.Терапевтски, Чистење, и Detoxifying.Ова е Нега на Кожата Производ Погоден За Сите Типови на Кожа и Не се Мирис.Погоден за сите типови на кожа, Alteya е се Зголеми Вода има повеќе кожата бенефиции и може да се користи во различни нега на кожата рутина. 100% Реално Зголеми Цвет Вода.НЕ мирис или вештачки миризливи зголеми вода.Alteyas се Зголеми Вода НЕ располага со додаден алкохол или екстракти како оние понудени од страна на други брендови.Нашите зголеми води арома е светлина и питу.Пареа-изведено од Alteyas свежи ливчиња од роза (Rosa Damascena), а во Alteyas се Зголеми Дестилерија.Терапевтски, Чистење, и Detoxifying.За Нега На Кожата-Одделение.Храна-Одделение.Вклучени во Elle, In Style, W Conde Nast списанија.Навлажнувачки.Анти-воспалителни, Акни-спречување и Балансирање.Подмладителен, Uplifting Energizing.By користење на уникатни дестилација техника вградувајќи вековните традиции и модерна технологија, имаме изведено посебно за нега на кожата одделение Rosa Damascena водата која се задржува во biodynamic енергија на роуз фабрика и да ја зголемува својата beautifying и подмладителен сили.Погоден за сите типови на кожа, Alteya е се Зголеми Вода има повеќе кожата бенефиции и може да се користи во различни нега на кожата рутина. 100% Реално Зголеми Цвет Вода.НЕ мирис или вештачки миризливи зголеми вода.Alteyas се Зголеми Вода НЕ располага со додаден алкохол или екстракти како оние понудени од страна на други брендови.Нашите зголеми води арома е светлина и питу.Пареа-изведено од Alteyas свежи ливчиња од роза (Rosa Damascena), а во Alteyas се Зголеми Дестилерија.Терапевтски, Чистење, и Detoxifying.За Нега На Кожата-Одделение.Храна-Одделение.Вклучени во Elle, In Style, W Conde Nast списанија Навлажнувачки.Анти-воспалителни, Акни-спречување и Балансирање.Подмладителен, Uplifting, Зацврсна.За Сите Типови на Кожа : Погоден за сите типови на кожа, Alteya е се Зголеми Вода има повеќе кожата бенефиции и може да се користи во различни нега на кожата рутина.

Главните карактеристики

Избор на клиент