.

.

HUCICI Празно 100pcs RubberTattoo Силикони О Прстени Силиконска Гума Тетоважа Бендови Додатоци за Машина Пиштол Материјали Уметници

HUCICI Празно 100pcs RubberTattoo Силикони О Прстени Силиконска Гума Тетоважа Бендови Додатоци за Машина Пиштол

DEN 453.60

Пристапност
Во достапна форма

На tattooing microblading пракса кожата е направен од квалитетот силикони.Идеален за tattooists.Боја : Како се покаже во слики.Материјал : Гума.Количина : 100pcs.Нашите тетоважа на кожата пракса е флексибилен и има слична се чувствуваат како човечка кожа, Дебели доволно за двојно еднострано користење, што ви дава повеќе простор за tattooing.

Главните карактеристики

Избор на клиент