.

.

Crayola Перат Сјајот Лепак Пенкала, 9 Брои, Assorted Colors

Crayola Перат Сјајот Лепак Пенкала, 9 Брои, Assorted Colors

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

CRAYOLA СЈАЈОТ ЛЕПАК : Карактеристики 9 Crayola Сјајот Лепак Стапови во избрани бои.CRAYOLA БОИ : Функции, Црвена, Златна, Зелена, Сина, Сина, Зелена, Розова, Бела, Сребро, и Виолетова лепак бои.УМЕТНОСТ РЕЗЕРВИ ЗА ДЕЦА & ВОЗРАСНИ : Идеален за scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, уметност и занаети, и многу повеќе!.БРЗО се ИСУШИ ЛЕПИЛОТО : Crayola Сјајот Лепак суши брзо во околу 30 минути.SAFE & NONTOXIC : Безбеден и nontoxic, возраст 3 и нагоре.Додадете малку pizazz за вашиот следен креативен проект со Crayola Сјајот Лепак, Енергична и брзо сушење, овој сет на сјајот лепила пенкала е идеален за училишни проекти, scrapbooking, занаети, и многу повеќе!Карактеристики бои вклучуваат Црвена, Златна, Зелена, Сина, Сина, Зелена, Розова, Бела, Сребро, и Виолетова.Користи секоја боја на сопствените, или да се меша бои да експериментираат со нови нијанси Crayola Сјајот Лепак Пенкала функција тенок совети кои овозможуваат crafters да се утврдат тенок линии или мешавина од бои во сложени дизајни.Го прави голем прилог на училница уметност станици или дома изработката резерви.Безбедно и nontoxic, возраст 3 и нагоре.

Главните карактеристики

Избор на клиент