.

.

50pcs Слатки Животни Налепници Decal Налепници - Животинско Љубители Водоотпорен Винил Налепници за Лаптоп, Hydroflask, Скејтборд, Шишиња со Вода ,Телефон случај ,Симпатична

50pcs Слатки Животни Налепници Decal Налепници - Животинско Љубители Водоотпорен Винил Налепници за Лаптоп,

DEN 175.92

Пристапност
Во достапна форма

【СЛАТКИ ЖИВОТНИ НАЛЕПНИЦИ】 : 50 компјутери водоотпорен СЛАТКИ Животни налепници ,Ќе ги добиете Сите 50 винил налепници покажува главната слика ,Тинејџерите деца Девојки ќе сакаат овие Убави и Слатки животни налепници. 【СИМПАТИЧНА НАЛЕПНИЦИ ДЕКОРАЦИЈА】 : Секој од 50 водоотпорен лепенки е многу Симпатична и Убава ,може да се држи на лап-топ компјутери ,шишиња со вода, скејтборди,деца шлемови,телефон случај,велосипеди,ets.Овие Слатки животни налепници ќе го направат вашиот објекти надвор од обичните. 【ДОБРО НАПРАВЕН】 : Сите vsco Vinylstickers се направени со висок квалитет винил , 100% водоотпорни и заштита од сонце, со Користење на Високо-квалитетни мастила за печатење на налепници whick направи налепница повеќе јасна и прецизна ,Лесна за користење на овие налепници и да ги отстраните без никакви остатоци. 【ОДЛИЧЕН ПОДАРОК】 : Нашата Vsco животни налепница пакети за деца лаптоп и шишиња со вода шлемови се одличен избор за Тинејџерите Деца Девојки како Подароци,Луѓето ќе сакаат нашата симпатична миленичиња налепници. 【УСЛУГА ГАРАНЦИЈА】 : Прво, да имаме доверба со квалитетот на нашите налепници ,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања на овие stickes.Спецификации : Тип : 50pcs Симпатична Куче Налепници Винил Decal Налепници.Налепница Материјал : Винил, На Хартија.Безбедно и Добро направен : Ова налепници пакет е не-токсични, водоотпорен и заштита од сонце.Vsco шише за вода налепници може да се вметнат многу пати и нема остатоци по отстранување.Пакет содржина : 50pcs Симпатична Куче Налепници Винил Decal Налепници,Тие не се повтори.Забелешка : Пред да го користите, чистење на површината каде што сакате да го користите налепници, тогаш држи ги директно на површината.Мора да се држи на мазната површина.

Главните карактеристики

Избор на клиент