.

.

MIIMER крупните Перат Пишам Влошки за Кучиња Обновливи Куче патосници 60 x 60, Не се Лизга Кутре Обука Подлога, Whelping Влошки за Гвинеја Свињи, Bunnies, Мачки

MIIMER крупните Перат Пишам Влошки за Кучиња Обновливи Куче патосници 60 x 60, Не се Лизга Кутре Обука Подлога,

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Не Протекување на Кат : Еднократно пишам влошки за кучињата имаат водоотпорен TPU може ефикасно да се спречи истекување на урина за да се подот и мебел.Направете вашиот кожен пријател и дома суви и чисти.Одлично за морско свинче, маче, bunny, incontinent старец куче.Супер се Апсорбира Руно Материјал : Дебела руно површината може да се одржи до повеќе течност на квадратен инч од другите производи на пазарот, 60"x60" водоотпорен килим брзо фитил куче пишам и вода во рок од 1 минута.Не пилинг, вашиот кучиња ноктите и косата нема да се држи на влошки.Не се Лизга на Дното : Со цел да се стабилни за домашни миленици, не се лизга точки на перат пишам влошки, се минимизираат лизгаат наоколу.Тројно stitched е издржлив за кученце џвакање и нула.Машина Перат : кучето кат мат е мека и долг живот време може да се мијат стотици пати, дека не се одвоени.Само треба фрли пишам подлога за миење и се исуши.Толку Многу се Користи : Пишам влошки за кучиња исто така да го користите како housebreaking влошки, whelping влошки, удобно како куче кревет душеци, заштита на каучот и постелнината, столче заштитник, игра пенкало подлога, кинолошки и гајба лагер.Ви даде дополнителна заштита на секаде и во секое време ви треба.Нашите пиш пиш влошки за кучиња совршено се вклопуваат удобност и стил, за да се обезбеди мензи и дамките се нешто од минатото.Сега можете да се фокусира на се има забава со вашиот furbaby наместо да се борат со дамки смена.Кучето обука влошки карактеристики на врвот рангирани, модерни бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент