.

.

1 Метар Beaded Дополнителните Чипка Работ Скриј Лента 5.5 cm Ширина Гроздобер Бела Tassel Кроења Ткаенина Везени Applique DIY Шиење Занает Свадба, Свадба се Облекуваат Embellishments Па

1 Метар Beaded Дополнителните Чипка Работ Скриј Лента 5.5 cm Ширина Гроздобер Бела Tassel Кроења Ткаенина Везени

DEN 117.36

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Бела; Материјали : Најлон, Beaded, Sequined; Width : 5.5 cm(2.17").Должина : 1 Метар(ќе бидат испратени во една континуирана парче ).Гроздобер стил на лента украсени;Идеален за облека, костими, фустан, завеса DIY за шиење.Одличен подарок за оркестарот ќе дома, облека и така натаму.Со парична казна изработка, изгледа нежни и елегантни.

Главните карактеристики

Избор на клиент