.

.

Misaky Mens Ракави Тренингот Качулка Спојување т Лажни Две Комбинација Дупка Вест Салата Отсечени Резервоарот Врвот

Misaky Mens Ракави Тренингот Качулка Спојување т Лажни Две Комбинација Дупка Вест Салата Отсечени Резервоарот

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Линија Сува. 【 Материјал】 : Без Ракави Тренингот Качулка.Лесни, меки, дише и удобно. 【 Функција】 : Резервоарот Врвот со Качулка за Мажи.Полна боја, широки ракави, кул маскирани, опуштено одговара, дупка во вест. 【 Повод】 : без Ракави Салата Качулка за Мажи.Погодна за одмор носат, теретана, фитнес, плажа, тренингот, bodybuilding, трчање, кошарка и други активности на отворено. 【 ЗАБЕЛЕШКА】 : Оваа серија на Салата без Ракави Кошули се направени во АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Ве молиме изберете 1or 2 големина поголема од нормалната големина за вашето внимание. 【Слободна Размена Услуга】 : пишете ни ако имате било задоволува со овој Тренингот Ракави Качулка, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа со соодветно решение : -).Мажите Дупка Вест Спојување т Лажни Две Комбинација Ракави Разлика Hoodie Features : 1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна wearing2.Стилски и моден дизајн се направи што повеќе attractive3.Совршен Натпревар со вашите омилени панталони,leggings, црни панталони, тексас фармерки, etc4.Одличен за секој ден,Секојдневен,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!5.Носи оваа вест ќе ја нагласи вашата супер-добра фигура и ќе добиете многу пофалби.Информација за производот : Сезона : Сите Season Gender : Мажи,Повод : Секојдневниот,Casual Material : Polyester Pattern Тип : Camouflage Style : Случајни,Sport Sleeve должина : Sleeveless Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добиете : 1 PC Блуза.Големина на Табелата, Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104cm/40.94" Должина : 75см/29.53" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 108cm/42.52" Должина : 77cm/30.31" Големина : L НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 112cm/44.09" Должина : 79cm/31.10" Големина : XL НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116cm/45.67" Должина : 81cm/31.89" Големина на : XXL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122cm/48.03" Должина : 83cm/32.68".

Главните карактеристики

Избор на клиент