.

.

1 нога RG142 BNC МАШКИ N СТРАНАТА ЖЕНСКИ Pigtail Скокач коаксијален АНТЕНСКИ кабел 50ohm Брзи Превозот САД

1 нога RG142 BNC МАШКИ N СТРАНАТА ЖЕНСКИ Pigtail Скокач коаксијален АНТЕНСКИ кабел 50ohm Брзи Превозот САД

DEN 500.40

Пристапност
Во достапна форма

РГ-142. Конектор 1 - BNC МАШКИ.Конектор 2 - N СТРАНАТА ЖЕНСКИ. 1 нога.Брзи Превозот Од САД!. 1 нога RG142 BNC МАШКИ N СТРАНАТА ЖЕНСКИ Pigtail Скокач коаксијален АНТЕНСКИ кабел 50ohm Висок Квалитет, Брзо САД Превозот.

Главните карактеристики

Избор на клиент