.

.

FFENFEI Прилагодливи Еластична Види Бенд Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови, Меки Силиконски Wristbands Хривнија Брзо Ослободување Види Бенд Ремени Додаток-Мали #-3

FFENFEI Прилагодливи Еластична Види Бенд Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови, Меки Силиконски Wristbands Хривнија

DEN 431.28

Пристапност
Во достапна форма

Црн петок се Занимава 2021-Голема Промоција На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Silicone Wristband Хривнија Види Замена Додатоци Функција: Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и тешки, удобен за носење.Нема екран заштитник вклучени.Поради пазарните промени и други фактори, фабрика може да се прилагоди своите производи.Сите димензии се мери со рака, грешка е нормално.Го замени watchband со оригиналот, стари, валкани, или оштетена една.Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Одлично за резервни ремени за поправка и надградба на вашиот smartwatch.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани . [Лесно да се Замени]: спорт рака за Fitbit Luxe е многу лесно да се intall и да ги отстраните.Ве молам прости ми.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Лесен за употреба, големина може да се прилагоди според обемот на зглобовите.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Пакетот вклучува : 1 x Watch Бенд.Боја и големина на пакување метод на додатоци и надворешното пакување, ве молиме обратете се до конкретната ситуација. [Премиум Материјалот] : Ова за Fitbit Luxe види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Не е лесно да се лизга надвор.Издржлив и силен,многу лесен и мазна, За Fitbit Luxe бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл. [Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.Информација за производот : име на Производ : Види Бенд Производ материјал : Силикон Рака должина : околу 195 MM Напомена : види не се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент