.

.

Природна Нега за Кучиња; Стомак, за да се Смири Стомакот со Ѓумбир, Пектин и Пеперминт Масло; 4 fl. оз

Природна Нега за Кучиња; Стомак, за да се Смири Стомакот со Ѓумбир, Пектин и Пеперминт Масло; 4 fl. оз

DEN 232.56

Пристапност
Во достапна форма

За проблеми со стомакот.Природна Нега за кучиња.Лесно Dropper Врвот.Течни јастиви производ за стомакот со ѓумбир, пектин и масло нане : Add to домашно милениче храна или да му даде директно.Може да се изведува со лесни dropper врвот; - Дава 1 лажиче по 2x дневно по 20 кг.домашно милениче тежина.

Главните карактеристики

Избор на клиент