.

.

Излет Налепници - 38 Листови / 1088 Налепници, Стилски Различни Асортиман Пакет Излет Додатоци за Планирање или Декорирање Planners, Списанија & Календари, Исклучителна Пл?

Излет Налепници - 38 Листови / 1088 Налепници, Стилски Различни Асортиман Пакет Излет Додатоци за Планирање

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

????ИЗЛЕТ НАЛЕПНИЦИ - Нашиот дневен планер налепници сет вклучува 1088 налепници со различни теми!Постојат вкупно 38 листови на налепници во 1 сет.Различните теми вклучуваат мотивациони слогани, работа налепници,роденден и партија налепници,итн.!. ????ВАЖАТ ЗА СИТЕ PLANNERS поставените цели & креирате листи, исто така, овој излет налепници сет, исто така, ќе додадете некои светли бои за да ја вашиот секојдневен живот. ????ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Нашиот план налепници поставени се направени од високо-квалитет на хартија, со мазна површина, светли бои, удобно допир, водоотпорен и издржливи, како и високо-квалитетни.Секој налепница е внимателно дизајнирана и прилагодени. ????ПРЕКРАСНА КАНЦЕЛАРИСКИ МАТЕРИЈАЛИ - Совршени за украсување вашите планови, карти, scrapbooks, лаптопи, итн.!Симпатична и разновидна налепници може да донесе повеќе забава и радост на нашата работа и студирање.Календари.Лап-топ компјутери.Scrapbooks.Лаптоп списанија.Картички.Потсетници.Забавни Активности.Празници.Инспиративни цитати.Errands.Посебни Прилики.Дишете нов живот во планирање и организирање на вашите денови, недели, месеци и години!38 листови ви нудиме огромен избор на +1088 висок квалитет налепници.Трајно лепило премиум хартија која има прекрасни сјајни ламиниране заврши.Maalbok дневен планер налепници сет вклучува повеќе 1,088 налепници со различни теми!.Reminders Fun Activities Holidays Inspirational quotes Errands Special Прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент