.

.

ZoePets Монтажни Патент Отстранлив Милениче Кафез,Посебно Креативни Црвена Тула Шема Миленици Кинолошки,Топло, Меко Кашмир Куче, Мачка Куќа

ZoePets Монтажни Патент Отстранлив Милениче Кафез,Посебно Креативни Црвена Тула Шема Миленици Кинолошки,Топло,

DEN 302.16

Пристапност
Во достапна форма

♥♥Супер меки се задржи топло comzy милениче кинолошки,погоден за мачки кучиња миленици длабока зима спиење. ♥♥Атмосфера медиум куче кревет е изработен од мека ткаенина, не-токсични и еколошки.Полнети со еко-пријателски PP памук задржи куче кревет топло и удобно, да обезбеди удобен, здрав спиење средина, aslo може да ја задржи својата првобитна форма за долго време. ♥♥Нежно циклус и темелно да се сушат во машина директно после миење и не се исуши.Ве молиме да користите вашите раце да туп, се тресат куче кревет и чека за 1-2 дена да се чека повторно да се меки статус пред да го користите !. ♥♥Само се Чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашање за куче кревет, и ќе ви помогне да ги реши сите ваши проблеми што е можно поскоро, за да ви обезбеди повеќето задоволително шопинг искуство. ♥♥Погодна за двете бебе и возрасни домашни миленици-кучиња, мачиња.Тоа се создаде удобно, им даде на тоа слатко и удобно спиење.Анти-статички, дише, совршен квалитет.Едноставна форма и великодушни дизајн, лесен за употреба, чисто и уредно.Безбедно, лесен и достапен од суштинско значење снабдување.Најдобриот подарок за вашите најдобри симпатична миленичиња пријател. ♬♬♪♪♧♧Description100% сосема нов и висок quality Folding дизајн, лесно да се носат и store Dual цел : топло миленичиња куќа и домашно милениче кревет по folding The перница може да биде извадена, погодно за clean Material : Cloth Color и Шема : Тули,Големина : M : 45x35x35cm Package вклучува : 1 x Миленичиња Куќа.

Главните карактеристики

Избор на клиент