.

.

Црна Спиење Око Маска Полиестер Сунѓерот Сенка Нап Покрие маска за очи Маска за Спиење Патување Мека

Црна Спиење Око Маска Полиестер Сунѓерот Сенка Нап Покрие маска за очи Маска за Спиење Патување Мека

DEN 141.36

Пристапност
Во достапна форма

Уникатно облик за да се овозможи слободен око движење за време на вашиот РЕМ спиење циклус 2. Поттикнува мирен сон и остава вас и вашите очи чувство освежен и стрес-слободен 3. Целосно блокови надвор амбиентална светлина без да го допирате очите 4. Природно хипоалерген : Одлична за алергија на страдалниците и болки и болки, јадеж на кожата и може да помогне циркулацијата на крвта и варењето 5. Ултра удобност одговара дизајн : Идеален за дома или патување 6. Рака мие : Прилагодлив еластична рака исклучително мека и вид на кожата.Око маска сенка покрие маска за очи, одлична алатка за попладне нап.Совршен за оние луѓе кои се склони кон уморни и под притисок.Материјал : 4 слој (Полиестер + Не-плетени + Сунѓерот + Полиестер) Големина : прибл. 18.5 cm x 8.5 cm Карактеристики : 1. Уникатно облик за да се овозможи слободен око движење за време на вашиот РЕМ спиење циклус 2. Поттикнува мирен сон и остава вас и вашите очи чувство освежен и стрес-слободен 3. Целосно блокови надвор амбиентална светлина без да го допирате очите 4. Природно хипоалерген : Одлична за алергија на страдалниците и болки и болки, јадеж на кожата и може да помогне циркулацијата на крвта и варењето 5. Ултра удобност одговара дизајн : Идеален за дома или патување 6. Рака мие : Прилагодлив еластична рака исклучително мека и вид на кожата.

Главните карактеристики

Избор на клиент