.

.

Novobey Unpainted DIY Орев Nutcracker Војник Недовршени Дрвени Nutcracker Бројки Божиќ Занает Комплет за Божиќ Декорација DIY Nutcracker Занает

Novobey Unpainted DIY Орев Nutcracker Војник Недовршени Дрвени Nutcracker Бројки Божиќ Занает Комплет за Божиќ

DEN 594.24

Пристапност
Во достапна форма

Новина дизајн и издржливи дрвен материјал, совршен за деца' се игра.Идеален за деца улога игра играчка, Божиќ подарок, итн.Најдобриот роденден/Божиќ подароци за деца, деца, пријатели и семејството.Тоа е прекрасна играчка за децата да ја подобрат својата имагинација, креативност, комуникација.Направени од високо-квалитет на дрвен материјал, безбедно, еко-пријателски и без мирис.Не само играчка за деца, но исто така и симпатична декорација.Оваа кукла ќе се надополнуваат било Божиќ оркестарот тема и е сигурен да донесе духот Божиќ во вашиот дом.Опис : ★ Декорација : Симпатична Божиќ карактер декорација, можат да бидат ставени на маса или каде што сакате да ги красат.★ Подарок : одличен кукла е совршен Божиќ подарок за деца и пријатели.★ Примена : Погодни за украсување дневна соба, партија, кафе, или било кој друг празник прилики.★ Материјал : Направен од квалитетот на дрво, еколошки, безбедно, не-токсични, убави, и издржливи.★ Стилови : Прекрасна четири различни стилови на кукли, врвен изработка и исклучителна детали, совршен за декорација.Спецификација : Име на Производ : Nutcracker боја kit Product Материјал : Wood Product Боја : White Product Димензии : 12cm/4.72 inch Package Големина : 14*5*2cm/5.51*1.97*0.79 inch Package Вклучува : 1 * nutcracker боја kit Note : 1. Прирачник за мерење на големината, можат да имаат одредена грешка (во рамките ± 1cm), вистинската големина преовладуваат во вид.2. Поради различни светлина и снимање услови, сликата боја може да се разликуваат од реалните продукти.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент