.

.

Принстон Уметник Четка, Мини-Detailer Четки за Акварел, Акрил и Gouache Серија 3050, XL Лагер Синтетички Sable, Големина 20x0

Принстон Уметник Четка, Мини-Detailer Четки за Акварел, Акрил и Gouache Серија 3050, XL Лагер Синтетички Sable,

DEN 1195.20

Пристапност
Во достапна форма

Принстон Мини Четка - Екстра Долг Лагер, Мини Рачка, 20/0. Екстра Долг Лагер, Мини Справи.Големина 20/0. ПРИНСТОН Детали Минијатурни Четки Уникатен не се лизга удобност контрола рачки.Синтетички sable се вклопуваат за подобро brushability и боја одржување капацитет за фини детали сликарство Supplies Net објект (3050 XL-20/0).

Главните карактеристики

Избор на клиент