.

.

Vietri Аладин Брилијантен Сина Служат Вилушка

Vietri Аладин Брилијантен Сина Служат Вилушка

DEN 888.00

Пристапност
Во достапна форма

Направени од страна на Bugatti во Lumezzane, Италија.Акрилик/ 18/10 нерѓосувачки челик.Машина за миење садови безбедно.Јасно.Бела.Боја на слонова коска.Светлината Гери.Аква.Сина.Tortoiseshell.Taupe.На Аладин колекција е направена за Vietri од Bugatti, во Lumezzane Италија.Bugatti е сите познати и многу ценето име во индустријата.Достапни во Светло или Антички решетки дизајн каде не ' рѓосувачки ги исполнува акрилик се справи.Основни Бои во Линија : .Clear White Слонова Коска Светлина Gary Aqua Blue Tortoiseshell Taupe.Ние, исто така имаат широк спектар на додатоци кои служат како Дупчиња Лажици, Spreaders и стапчиња за јадење на располагање во слонова коска и Tortoiseshell САМО (светли или антички).Домот pearlized рачки се надомести со сложена решетки метални работа во нашите 18/10 од нерѓосувачки челик и се акрил Аладин flatware.Секоја убава фигура оди преку прецизен процес опфаќа пет дневен период каде што секој се справи со се сече, изшкуркан со pumice и малтер, падна со мали дрвени монистра, sifted, составуваат и рака полиран.Направени од страна на Bugatti во Lumezzane, Италија.Машина за миење садови продажба.

Главните карактеристики

Избор на клиент