.

.

queshizhe со Еластичност Корекција Карличен Корсет Шупливи Абдоминална Стомакот Поддршка Бремени Дише Жените Од Постпартална Појас Shapeware (Црна, XL)

queshizhe со Еластичност Корекција Карличен Корсет Шупливи Абдоминална Стомакот Поддршка Бремени Дише Жените

DEN 504.96

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Летни,Пролет,Есен,Зима. 5.Пред Купувањето, Ве Молиме Да Ги Купите Според Големината Листа. 2.Обликување На Вашето Малку Свиткани, Обликот На Вашето Тело, Подигнете Го Вашиот Задникот И Да Го Затворите Вашиот Абдомен.Пол : жена.Облека Се Препорачува Да Биде Рака Мијат Со Ладна Детергент. 5.Пред купувањето, ве молиме да ги купите според големината листа.2.Обликување на Вашето Малку Свиткани, обликот на вашето тело, подигнете го вашиот задникот и да го затворите вашиот абдомен Пол : woman1.360 степени на фирма контрола,средување на половината, стомакот и колковите,Дише и удобно школка дизајн, Широка и Прилагодливи на рака Вклучува : 1 X Корсет Функција : Обликување, собирање, кревањето на задникот Повод : Секојдневниот Облека се препорачува да биде рака мијат со ладна детергент Материјал : Полиестер 85(%) Дебелина : Ordinary4.Носат Shaper под костум или фустан низ куќата,Максимум comfort3.мека гума за џвакање удобно половината да ги споделите вашето тело дишат природно.и на слободата на движење,да Носат Своја Градник функција за одговара флексибилност,Ќе имаат Секси Сезона : Летни,Пролет,Есен,Зима.

Главните карактеристики

Избор на клиент