.

.

Кревет Стои Биро; Ергономски Преносни Home-Користење Собрани Виткање Лаптоп Табела со Глувчето Плоча; Лаптоп Стојат Круг Биро за Спалната соба; 18.9 x 10.24; Црвена Роза

Кревет Стои Биро; Ергономски Преносни Home-Користење Собрани Виткање Лаптоп Табела со Глувчето Плоча; Лаптоп

DEN 877.20

Пристапност
Во достапна форма

Инструкции за тоа како да се работи, таа е вклучена во пакетот.При приемот на стоката, ве молиме потврдете производот според листата на инструкции. Глувчето Плоча Големина✎✌ ( 7.Како исклучителна мебел!.Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас.Тоа карактеристики авто-заклучување на копчињата на секоја страна за брзо прилагодување на височината.Ние ќе замена или рефундирање на каква било неисправни производи. ✪ Пакет : Димензии(18.На свитлива табела нозете може да се ротира 360 степени.3)" / (18x16)cm(L x W)4.✪ Квалитетен Материјал : Нашиот кревет клупа е направена од алуминиум и ABS тешко пластична плоча материјали, па може да се користи за долго време.24)"/ (48 x 26)cm(L x W)2.Погодно за вас да носат или продавница на нашите производи. ✪ Карактеристики : Оваа табела се дава на вас со огромна на просторот да се приспособат на вашите објекти, како книги, аудио опрема, проектори, лаптоп и сл.Заклучување на позиција во различни агли.Спецификации✎✌1. Тежина✎✌ 3. Материјал✎✌ Алуминиум Легура & ABS Тешко Plastic5.На knob има скала за да се потврди агол и да го прилагодите балансот на табелата.Притиснете го копчето за прилагодување knob да се прилагоди на агол.9)"/ (48 x 26 x 4.Вовед✎✌Ова е подвижен и сестран виткање компјутер биро дека може да биде ставен на маса да се стои на биро, или на кревет или било каде сакате да го користите вашиот лаптоп удобно!Можете исто така да се стави книги или таблети за слободни вашите раце.Совршен за употреба како појадок послужавник, лаптоп работна станица, лаптоп се залагаме за кревет, детски кревет, маса, мини пишување маса, лаптоп каучот маса, положба табела за канцелариска работа и повеќе!.И откако ќе го најде тоа е оштетен или неисправни, ве молиме да фотографии од неа, а потоа испрати фотографии до нас. Прилагодлива висина Опсег✎✌ 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент