.

.

ABOOFAN 6Pcs Обоени Сликарство Pendant Nutcracker Војник Виси Оркестарот Дрво Приврзоци Божиќ Декорација

ABOOFAN 6Pcs Обоени Сликарство Pendant Nutcracker Војник Виси Оркестарот Дрво Приврзоци Божиќ Декорација

DEN 203.76

Пристапност
Во достапна форма

Неверојатна око - фаќање на значителни декорација за вашата градина, покривот, надвор од вашата домашна или бизнис на Божик.Божиќ дизајн направи совршен подарок за вас деца, соучениците, пријателите, итн.Еден допир за вашиот одмор, пополнување вашиот дом со целосна топла атмосфера.Може да се создаде пријатна и незаборавна забава за вас и вашите семејства.Одлична декорација за Божиќ, карневал, тема партија, свадба, роденден, итн.Божиќ Ornament Description Be направи дрвен материјал, што повеќе да се забавуваат фестивал атмосфера за Божиќ.Со роман и уникатен дизајн, тоа е подобро декорација ефект.Само на дрвото, ѕидови, табели, текот на врати, кои се користат како слика за позадина и внатрешен или надворешен декор.Се расположи вашите Божиќ партија со овој Божиќ виси украси сега!Карактеристики - Боја : како што е прикажано - Материјал : дрво - Големина : 3. 20 X9. 00 X0. 50cm/ 1. 26 X3. 54 X0. 20in - Може да се создаде пријатна и незаборавна забава за вас и вашите семејства.- Одлична декорација за Божиќ, карневал, тема партија, свадба, роденден, итн.- Неверојатна око - фаќање на значителни декорација за вашата градина, покривот, надвор од вашата домашна или бизнис на Божик.- Еден допир за вашиот одмор, пополнување вашиот дом со целосна топла атмосфера.- Божиќ дизајн направи совршен подарок за вас деца, соучениците, пријателите, итн.Пакет Вклучувајќи 6 x виси приврзоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент