.

.

Долг Ракав Вафли Поврзана Henley Кошули за Жените V Деколте, Slouchy Лабава Термички Копчето До Tunics Блуза Блузи

Долг Ракав Вафли Поврзана Henley Кошули за Жените V Деколте, Slouchy Лабава Термички Копчето До Tunics Блуза

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Ткаенина Тип : Еластичен и Мек Материјал : памук помеша ткаенина pullover блузи, лесни, меки, еластичен, удобен и лесен за носење.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Карактеристики : Долг ракав,маскирани јакна,colorblock вратоврска боја,мека буци плетени јакна,fuzzy руно,sherpa pullover, лабава тенок одговара, turtleneck, елегантен, качулка sweatshirt.Стандард за Испорака : Рок од 7 - 15 дена;Препорачана Превозот:во Рок од 3 - 5 дена.затворање.

Главните карактеристики

Избор на клиент