.

.

uxcell 6x30mm Пластични Проширување Цевка за Base со Завртки Бела 50pcs

uxcell 6x30mm Пластични Проширување Цевка за Base со Завртки Бела 50pcs

DEN 2164.80

Пристапност
Во достапна форма

Големина Цевка Должина : 30мм / 1.18"; Цевки Род Кол. : 6mm / 0.24"; Нерѓосувачки Челик Завртка Големина : 4mm x 30мм / 0.16" х 1.18"(D*L).Материјал - Направени од пластика, горивото , флексибилни, добра цврстина, отпорност, не е лесно да се скрши, висок коефициент на експанзија.Дизајн - Добра еластичност и висока напнатост.На испакнатиот раб може да се спречи ширењето завртка да навлезат длабоко дел од дупка поради над-длабоко одлуки.Предност - Добар anchoring сила, големи енкориџ опсег, може да се користи за да се поправи загради, парапети, полици, рамки, кабинети, огледало рамки, грбот и капа рамки, skirting одбори, завеса водич железнички, и дома декорација итн.Апликацијата Може да биде најчесто се применува цврсти тула, бетон, aerated бетон, високо-дупка тули, гипс картон, песок тули и други ѕид материјали.Опис : 1. Материјал : Направени од пластика, горивото, флексибилни, добра цврстина, отпорност, не е лесно да се скрши, висок коефициент на експанзија.2. Дизајн : Добра еластичност и висока напнатост.На испакнатиот раб може да се спречи ширењето завртка да навлезат длабоко дел од дупка поради над-длабоко одлуки.3. Предност : Добро anchoring сила, големи енкориџ опсег, може да се користи за да се поправи загради, парапети, полици, рамки, кабинети, огледало рамки, грбот и капа рамки, skirting одбори, завеса водич железнички, и дома декорација итн.4. Примена : Може да биде најчесто се применува цврсти тула, бетон, aerated бетон, високо-дупка тули, гипс картон, песок тули и други ѕид материјали.Како да го Користите : 1. Направи дупка во ѕидот прво.И длабочината и дијаметар на дупката треба да одговараат на големината на проширување цевка.2. Чекан на гром во ѕидот.3. Усогласување на монтажа дупка со проширувањето цевка.4. Вметнете ја завртката и завртка насока на стрелките на часовникот.Спецификација : Боја : White Pipe Материјал : Plastic Screw Материјал : не 'Рѓосувачки Steel Screw Тип : Рамна Глава Screw Pipe Вкупна Должина : 30мм / 1.18"Цевка Род Кол. : 6mm / 0.24"Завртка Големина : 4mm x 30мм / 0.16" х 1.18"(D*L)Пакет Содржина : 50pcs(+/-2%) x Пластични Проширување Цевки.

Главните карактеристики

Избор на клиент