.

.

SYL Фитнес Вчитување Pin ЛАТ Макара Систем Crossover Кабел Прилог DIY Дом Салата (Рачка(Пар)

SYL Фитнес Вчитување Pin ЛАТ Макара Систем Crossover Кабел Прилог DIY Дом Салата (Рачка(Пар)

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма

Тешки Гумени Рачки, Отпор бенд рачка, Кабел прилози за салата.Изработени од квалитетни материјали, вклучувајќи Abs core, ова се справи со е издржлив, флексибилни и над сите исклучително удобно.Може да се користи во сите рака форми, без разлика дали се машки или женски.Можете да ги користите нашите справува со кабел машини, чаир салата, отпор бендови и друга опрема.Кабел Машина Прилози и Тешки Дебели Цврсти СТОМАЧНИ Јадра.

Главните карактеристики

Избор на клиент