.

.

ZWEN Тетоважа Комплет Моторни Пенкало Машина Пиштол Напојување Игли

ZWEN Тетоважа Комплет Моторни Пенкало Машина Пиштол Напојување Игли

DEN 1223.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Сосема нов и висок квалитет,Лесни,ниски-бучава,Прилагодување на должината на иглата,Високо ефикасни, научни се справи со дизајн.Тетоважа машина е нашиот бренд најмалите машина која може да се bagging многу лесно.Оваа тетоважа машина направени за патување и треба да се одржи лесно тетоважа уметници.Оваа тетоважа рамката на машината дел е одделен со зафат.Чистење на тетоважа рамката на машината лесно.Може да се вклопат за трајна шминка игли,погоден за веѓи, исто така и за телото тетоважа дизајн.Ниско ниво на бучава е загарантирана и не греење во рок од 2 часа работа.Ротари мотор, стабилен тело и мазна вибрации.Високи перформанси, дизајн за почетник.тетоважа, веѓите, eyeliner, усна линија, полу-трајна шминка Апликација : Лични или професионални тетоважа уметник.

Главните карактеристики

Избор на клиент