.

.

Bakeware 12 Дупка Медлин Торта Печење Калај - Тешка Обврска Не се Држи(големина:12 Дупки-1pc)

Bakeware 12 Дупка Медлин Торта Печење Калај - Тешка Обврска Не се Држи(големина:12 Дупки-1pc)

DEN 191.52

Пристапност
Во достапна форма

✅Може да се пече 12 мали торти во време, торта печени по себе е повеќе слатка и вкусна, те прави целосна смисла на остварување. ✅Мувла е Совршен за школка во облик на canape тесто чаши, мини пченка леб или бисквити.Совршен вашиот малку француски колачи со овој професионален квалитет. ✅CORROSIVENESS ОТПОР : лесно ослободување и расчистување. ✅Само исплакнете со вода за неколку минути, а потоа избришете надвор со влажна крпа и оставете да се исуши. ✅Contoured основи се овозможи дури и на топлината и корисна "пополни линии" на торта tins како Совршен водич за школка во облик на canape тесто чаши, мини пченка леб или бисквити.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Изработени од не-стап слој и тешки јаглероден челик материјал, издржлив.Одлична топлинска спроводливост, машина за миење Садови безбедно,лесно ослободување и расчистување.Contoured основи се овозможи дури и на топлината и корисна "пополни линии" на торта tins како guide Perfect за школка во облик на canape тесто чаши, мини пченка леб или бисквити Спецификација : Тип : Mold Material : јаглероден челик+Не-стап coating Color : Black Style : 12 Дупки, 12 Дупки-2 PCSSize : 26.5*18.5*2.2 CM/35*26.5*2.5 CM Пакет се Вклучени : 1 x Торта Мувла Забелешка : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Type:
MoldMaterial
Избор на клиент