.

.

Надградба на Вашиот Авто Сет на Четири 18 Хром Hubcap Тркало Покрива за Chevy Impala 2014-2017 (Завртка-on)

Надградба на Вашиот Авто Сет на Четири 18 Хром Hubcap Тркало Покрива за Chevy Impala 2014-2017 (Завртка-on)

DEN 1624.80

Пристапност
Во достапна форма

Планината лесно и безбедно на вашиот фабрика тркала.Најсилниот инсталација на систем на пазарот.Супериорен се вклопуваат и да заврши.Фабрика како и изградба и дебелина.Лесно do-it-yourself инсталација во минути.Одговара : Компатибилен со 2014-2017 Chevy Impala 18-инчен ОЕМ Челик wheels Set на Четири 18" Хром ABS Тркало Покрива за 2014-2015 Chevy Impala (Завртка-на).

Главните карактеристики

Избор на клиент