.

.

Корисни Куче Безбедност Вест Подигнат Мека Поместена Мрежа Автомобил сигурносен Појас Поводник се Подигнат Прилагодливи Рака и Тока за Каиш за Повеќето Автомобил

Корисни Куче Безбедност Вест Подигнат Мека Поместена Мрежа Автомобил сигурносен Појас Поводник се Подигнат Прилагодливи

DEN 470.40

Пристапност
Во достапна форма

Рефлексивни крои со рефлексивни светла и квалитет на материјалните работи должина на рака и задни пред се подигнат обезбедува вашиот pup е безбедно и видливи во текот на ноќта.Тоа нуди 4 точка корекции кои ќе ви овозможи да се создаде индивидуализира одговара за вашето куче, давање на него/неа целокупното движење.На вест подигнат е лесен и добро направени, без оптоварување на вашите миленици.

Главните карактеристики

Избор на клиент