.

.

8 8-Ниво Рамна Маса, Рамни Миење, Поместена Заптивка, Црна мрежа, M3-M30 Ултра-Тенок Миење, Метална заптивка-M165pcs

8 8-Ниво Рамна Маса, Рамни Миење, Поместена Заптивка, Црна мрежа, M3-M30 Ултра-Тенок Миење, Метална заптивка-M165pcs

DEN 182.16

Пристапност
Во достапна форма

На метал печат заптивка е запечатување резервни парче за механички, опрема, и цевководи, колку што има течност, со користење на внатрешни и надворешни, и запечатување.Станот за миење е обично тенки делови на различни форми, кои се користат за да се намали триењето, да се спречи протекување, изолација, да се спречи лабава или дисперзија притисок.Материјал и процесот на навој fastener, поддршка површината на сврзувачки елементи како што се завртки не се големи, така што под притисок на стресот заштита на притискање на површината е заштитена од површината на конектор, кој е заптивка.Станот за миење, исто така, се нарекува рамна подлога, главно со железни плочи, обликот генерално е рамна за миење, со дупка во средината.Оваа дупка големина спецификација е генерално врз основа на барањата на клиентите.Категорија : рамни pad Product материјал : 8.8 одделение јаглерод steel Standard : национална standard Surface третман : црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент