.

.

Скратува од Дворот Ванда 1/8 Извртени Кабелот Трим, Сина (5 Двор Сечење)

Скратува од Дворот Ванда 1/8 Извртени Кабелот Трим, Сина (5 Двор Сечење)

DEN 137.04

Пристапност
Во достапна форма

Ќе добиете 5 дворот (180 инчи) намалување на трим за секоја единица нареди.Квалитет на & Бои : Avaiable во огромен број на живописни бои и квалитет сјај заврши.DIY Занаети : Облагородување фото рамки, кутии, корпи, ѕидни украси, scrapbooks и многу повеќе.Прослави : да се Создаде богатство празник предмети од ornamentsto да дрво здолништа и чорапи.Содржина : 40% Rayon, 30% Памук, 27% Полиестер, 3% Останати Влакна.На Ванда Извртени Кабелот Трим мерки околу 1/8" инчи во дијаметар.Ванда кабелот трим е одлична за средување на перници, перница ивица, тапацир, јоргани, табела тркачи, прозорец valances, cornice одбори, завесата се врзуваат грб, стол канапи, модата облека цевки, Cosplay костими, Викторија костими, ивица фото албуми, завиткување подароци, шише занаети, уметности и занаети и дете-friendly занает проекти премногу.Cording трим, исто така, често се нарекува извртени мозок, е прифатлива и ох толку разновиден.Ве молиме имајте предвид, поради начинот на кој оваа трим е произведен, големината опишан е приближна.

Главните карактеристики

Избор на клиент