.

.

Секој Љубов Мини РК Quadcopter, 2.4 GHz 4CH 6-Оската Жиро 3D НЛО Летало FPV WiFi Нано Камера Quadcopter (Жолт)

Секој Љубов Мини РК Quadcopter, 2.4 GHz 4CH 6-Оската Жиро 3D НЛО Летало FPV WiFi Нано Камера Quadcopter (Жолт)

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

❀Оваа RC хеликоптер се препорачува за луѓе на возраст од 8 и повеќе. ❀ Оваа неверојатна креативна електрични RC хеликоптер машина е направен од лесен и супер тешка материјал. ❀ Живописни дизајнирање ви дава чувство на контрола или возење вистински хеликоптер со ова ЕП коаксијален хеликоптер ,добар подарок за вашите деца и пријатели, 100% сосема нов и висок квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент