.

.

JSTEL Van Gogh Сончоглед Windproof УВ Чадори Auto Open Блиску 3 Виткање Голф Силна Трајни Компактен Патување Сонцето Чадор, Лесни Преносни Лесно Носење

JSTEL Van Gogh Сончоглед Windproof УВ Чадори Auto Open Блиску 3 Виткање Голф Силна Трајни Компактен Патување

DEN 431.52

Пристапност
Во достапна форма

водоотпорен Полиестер Тафт.Увезени. 8 ребра, не исчезнат или ' рѓа.UPF(Ултравиолетова Заштита Фактор)>50+.Посебни Употреба : Сонцето Чадор & Дожд Чадор.Преносни Компактен дизајн, лесно да се носат и се стави нагоре и надолу.Уникатен шарени дезени, направи вашиот чадор да се биде атрактивен и да изгледа модерен,око-фаќање, стилски.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Висока густина водоотпорен материјал, тоа е многу брзо да се исуши. 8-Fiberglass ребра се обезбеди да се намали брзината на свртуваат внатре кон надвор.СУПЕР КОМПАКТНИ ДИМЕНЗИИ Ќе може да оди никаде со овој Rainlax чадор, тоа??s супер компактен и лесен за носење.ENGINEERING DESING ЗА СПРАВИ Со мека на допир дизајниран од канџите на овој компактен чадор ги ублажува заморот на вашиот зглоб ефикасно.УВ ЗАШТИТА И ТРАЈНИ ВРАТИЛО црна слој ќе се заштитите од сонцето, UPF>50+.Во меѓувреме, користејќи високо квалитетни electroplated челик вратило и премиум смола-засилен fiberglass ребра, кои се даваат сила и флексибилност.МНОГУ РАЗЛИЧНИ ДИЗАЈНИ ЗА ВАШИОТ ИЗБОР Постојат многу различни цвет-дизајниран чадори за вашите опции, со тоа во рака, да се чувствувате објавен и блиски до природата.Ќе привлечат голем број на воодушевување погледи кога ќе се одржи овој чадор во дожд.Пакет содржи : 1 X Rainlax Чадор 1 X Носат Торбичка answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе добие нов чадор, тоа може да се пушти мирис на винил во прв план.Не??т грижете се за тоа, тоа ќе одат надвор, кога ќе се стави надвор за неколку дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент