.

.

Галантерија Онлајн 6 Налепници за Рециклирање. Лепило Винил Pack 6 Labels 4.8 x 4.8 cm.

Галантерија Онлајн 6 Налепници за Рециклирање. Лепило Винил Pack 6 Labels 4.8 x 4.8 cm.

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

Лепило етикети за Хартија & Картичка, Пластика, Храна Tins & Лименки, Генерален Отпад, се Меша Рециклирање и се Меша Стаклени Шишиња и Тегли Кантите. 6 Етикети од 4.8 x 4.8 cm секој.Идеален за Ѓубре за Отпадоци и да се Олесни Селективно Собирање.Самолепливи Многу Лесно Да Се Примени.

Главните карактеристики

Избор на клиент