.

.

ПРО-SYS JetFloss Ортодонтски Замена Совет, Пакување од 2

ПРО-SYS JetFloss Ортодонтски Замена Совет, Пакување од 2

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

ИЗМИЈАТ : плакета и остатоци со леснотија.ИДЕАЛЕН ЗА ПРОТЕЗИ, МОСТОВИ, КОРОНКИ И ДРУГИ АПАРАТИ.ВЕЛАТ дека НЕМА ДА КОНЕЦ ДЕЛИТЕ : Напор чистење со конец за заби, напојува со вода.Измијат плакета и честички околу протези, мостови, коронки и други апарати—без snagging или сечење.Пакување од 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент