.

.

Смешни Tuba Играч Т-Маица Биде убав или јас ќе Маршираат Бенд...

Смешни Tuba Играч Т-Маица Биде убав или јас ќе Маршираат Бенд...

DEN 138.00

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Голема смешно подарок идеја за tuba играчи, наставниците и tuba љубовници!Ако сте љубители на џез или ако сте вистински tuba мастер или tuba татко оваа прекрасна кошула е само совршен за вас.Tuba Играч Т-Маица / Tubist Т-Маица за жени, мажи, момчиња, девојки, млади, деца, тинејџери, татко, татко, брат, сестра, мајка, мајка, момче или девојка.Мора да имаат за Tuba играчи во маршираат бендови, концертни бендови, месинг бендовите и џез бендови.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Оваа Маица може да биде совршен подарок идеја за било роденден или на празник.Тоа е единствен шарени и забавно дизајн за мажите и жените.Добиете тоа како присутни Божиќ, Велигден, денот на Вљубените, денот на Благодарноста, ден на Мајката, денот на Таткото или на било кој празник за луѓето што ги сакате.Го даде еден пријател, колега на работа или член на семејството, како што се вашите деца, брат, сестра, баба или дедо.Или само да ги купите и носите на себе.Нашите tees се уште голема како појавување, група или екипа кошули.Дизајниран со љубов и страст.

Главните карактеристики

Избор на клиент