.

.

Fanwer 3 Ниво Рака Зафат Strengthener Поставете Прст Exerciser Силикони Зафат Сила Тренер Отпор Бендови Прст Носила и Стисок на Раката Вежба Прстен за Високи & Артритис Олеснувањ

Fanwer 3 Ниво Рака Зафат Strengthener Поставете Прст Exerciser Силикони Зафат Сила Тренер Отпор Бендови Прст

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

☛【3 НИВО RESISTANCES】 Постојат 3 рака зафат прстени (20 LB, 30 LB, 40 LB) Во овој рака зафат strengthener сет .Што ќе ви овозможи да постепено се зголемува тежината на својата обука како своја сила се подобрува.Погоден за лица од почетник да професионални,релаксација или атлетика.Исто така погоден за стари и луѓе со артритис.Преносни и мала тежина, ги донесе каде било!. ☛【УДОБНО СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛ】 Нашите силикони зафат топката е направен од силикон материјал, кој е здрав и животната средина-пријателски, кожата пријателски, не-иритирачки и без мирис, флексибилни, не-deforming по долгорочна употреба, и отпорни на влечење. ☛【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】рака зафат за декомпресија вежби е ергономски дизајниран.Со користење на овој производ, пет прсти може да ја практикуваат балансирана сила за време на обука, ефикасно спречување на прст контрактури и деформација, и во исто време, на производот ќе не падне поради inflexibility на пациентот прсти.Честата употреба на тоа ќе помогне за подобрување на флексибилноста на прстите и подобрување на контрола. ☛【ТРАЈНИ И ЛЕСНИ ДА се мијат】 Тоа може да се мијат директно со вода, а потоа се избегне изложување на сонце, и да се исуши природно во вентилирани и ладно место. ☛【КУПИ СО ДОВЕРБА】Ние се инсистира на обезбедување на високо-квалитетни производи.Ако најдете некој дефект или имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте не веднаш за да се добие ефикасна услуга за клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент