.

.

Belovecol Девојки бански костуми perfect Две Парче Tankini костими за Капење Boyshort Лето Плажа Осип Guard костими за капење за 4-13T

Belovecol Девојки бански костуми perfect Две Парче Tankini костими за Капење Boyshort Лето Плажа Осип Guard

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Најлон.Увезени.Девојки Костим за капење : 82% Најлон/18% Spandex,висок квалитет водат ткаенини,лесни, дише и брзо сушење.Две Парчиња Костим за Капење дизајн со Boyshort : Strechy на половината бенд за безбедна одговара.Девојки Осип Guard Tankini бански костуми perfect : Повеќе Сирена стилови, Диносаурус печатени, 3d Леопард графички, повеќе симпатична модел дизајн .Одговара за 4-13 години девојки.Повод : лето плажа одмор, пливање капење и сурфање,лесен доволно за преземање на секаде.Подобро за рака мие, лесно се грижи.Belovecol Девојки бански костуми perfect Две Парче Tankini костими за Капење Boyshort Лето Плажа Осип Guard костими за капење за 4-13 TSize Табелата (Во ЦМ) : 4-5 T=S Препорачува на возраст од 4-5 Години.Биста 58cm Половината 50cm Облека Должина 42cm, Панталони Должина 23cm 6-7 T=M Препорачува возраст 6-7 Години.Биста 63cm Половината 52cm Облека Должина 45см, Панталони Должина 24cm 8-9 T=L се Препорачува возраст 8-9 Години.Биста 68cm Половината 56cm Облека Должина 49cm, Панталони Должина 25cm 10-11 T=XL Препорачува возраст 10-11 Години.Биста 73cm Половината 58cm Облека Должина 52cm, Панталони Должина 26cm12-13 Години=XXL Препорачува возраст 12-13 Години.Биста 78cm Половината 62cm Облека Должина 55cm, Панталони Должина 27cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент