.

.

Ванчо AD550 РКА Машки Приклучок Адаптер

Ванчо AD550 РКА Машки Приклучок Адаптер

DEN 358.80

Пристапност
Во достапна форма

Метална конструкција.Адаптер/конектор Тип 1 - РКА.Конектор тип 1 Пол - машки.Ванчо РКА машки приклучок адаптер РКА машки plug - РКА машки приклучок адаптер - метал метална конструкција адаптер/конектор Тип 1 - РКА конектор Тип 1 Пол - машки.

Главните карактеристики

Избор на клиент