.

.

yotijar 1oz чисто Стакло Dropper Шишиња Око Намалувањето Pipette Етерични Масла Шишенцето 30x

yotijar 1oz чисто Стакло Dropper Шишиња Око Намалувањето Pipette Етерични Масла Шишенцето 30x

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Патување Големина.Стави тоа во вашата чанта или чанта лесно. 3 Pcs 30ml Празни матирано стакло етерични масла шишиња со droppers и пластични црни капи.Точни диспензерот за етерични масла, мирисни, парфем, око серуми и други масла или течности.Цврсто запечатување, leakproof, одржување на козметика од оксидирачки.Погодна за двете професионално студио/лабораторија се користи и за лична употреба.Опис : - 3 Pcs 30ml Празни матирано стакло етерични масла шишиња со droppers и пластични црни капи. - Цврсто запечатување, leakproof, одржување на козметика од оксидирачки. - Точни диспензерот за етерични масла, мирисни, парфем, око серуми и други масла или течности. - Патување Големина.Стави тоа во вашата чанта или чанта лесно. - Погодна за двете професионално студио/лабораторија се користи и за лична употреба.Спецификација : - Материјал : Стакло, Пластика - Size : Прибл. 102 x 32-милиметри/4.02 x 1.26 инчен - Капацитет : 30ml/1oz Package Вклучува : 3 Парчиња Празни Dropper Шишиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент