.

.

Niocaa Шупливи чипка Круг Ѓубре може да Wastebasket Отпад-Хартија Ѓубре Складирање Бин Десктоп Отпад Корпа за Домашна Канцеларија Сина

Niocaa Шупливи чипка Круг Ѓубре може да Wastebasket Отпад-Хартија Ѓубре Складирање Бин Десктоп Отпад Корпа за

DEN 2224.80

Пристапност
Во достапна форма

Модерен дизајн со светла боја и посебните цвет шупливи дизајн може да се подобрат вашата соба средина.Направени од квалитетни пластични, се безбедни за употреба и има долг рок на чување.Тоа може да се користи во кујна, дневна соба, спална соба, бања, канцеларија и така натаму.Мини големина, може да биде ставен на десктоп без преземањето премногу простор.Пакетот вклучува : 1 x корпата за Ѓубре.Niocaa Шупливи чипка круг ѓубре може да Wastebasket Отпад-хартија Ѓубре Складирање Бин Десктоп Отпад Корпа за Домашна Канцеларија Материјал : Пластични Големина : 10.5*17cm Боја : Сина Тежина : 100g Почитувани купувачи, 1. Ви благодариме за вашиот интерес за нашите производи,за вашето задоволство ќе биде многу важна за нас. 2. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно им помогне да го напуштите вашиот добар повратни информации за поддршка на нашиот бизнис. 3. Ако имате било какви прашања или нешто што може да им помогне на, ве молиме контактирајте со нас СЛОБОДНО 4. За повеќе производи,ве молиме да се топло добредојдени да ги видите "Niocaa" за да добиете повеќе опција.Пакетот вклучува : 1 x корпата за Ѓубре.

Главните карактеристики

Избор на клиент