.

.

Fiskars Искра Бери Ротари Машина

Fiskars Искра Бери Ротари Машина

DEN 395.28

Пристапност
Во достапна форма

Fiskars Ротари Машина 45mm Искра Бери.Fiskars Ротари Секачи, имаат врвен квалитет своите перформанси.Дршката е contoured за удобен зафат.Fiskars Ротари Секачи, имаат врвен квалитет своите перформанси.Дршката е contoured за удобен зафат.Намалувања повеќе слоеви на хартија и ткаенини.Лево или десно за раце. 45mm Искра Бери - Сите цел ротари машина.Минува низ материјали вклучувајќи го и слоевите од ткаенина, хартија, филц и винил.Машина има сечилото безбедност заклучување.Дршката е пенливи бери боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент