.

.

12 Пакет E12 База 40W 120V CA10 B10 CTC Candelabra Пламен Совет Јасно Блескаво Dimmable Светилки,Транспарентни Свеќа Светилки за Лустери, Тавански Вентилатор, Светло, Привезоци, Камин

12 Пакет E12 База 40W 120V CA10 B10 CTC Candelabra Пламен Совет Јасно Блескаво Dimmable Светилки,Транспарентни

DEN 302.16

Пристапност
Во достапна форма

1.【Суштински Информации】40 W 120 V E12 candelabra база блескаво светилки. 2.【Совршена Замена】Овие светилки се погодни за надворешна светилка пост и гаража светла, како и низа светла.Овој тип на светилки е добар избор за декорација. 3.【Широко апликација】совршен за погодни за лустери,таванот фанови и лустери. 4. 【Висок Квалитет】 Висока сигурност, долг живот-век. 5.【Она што ќе добиете за】12 пакет E12 база 40 вати CA10 светилки и вие исто така може да се добие задоволни по продажба на услуги,било кој квалитет на проблем во врска со производот,ве молиме контактирајте со нас за решение.

Главните карактеристики

Избор на клиент