.

.

Познавач Бела Taklon Мини Детали Четка, 15/0 Лагер

Познавач Бела Taklon Мини Детали Четка, 15/0 Лагер

DEN 1144.80

Пристапност
Во достапна форма

Минијатурни детали четки.Бела taklon четка.Прецизни детали сликарство.За користење со акрил и водата базирани на бои или масла.Страна направена со никел позлатен лесна ferrule дека е отпорна на оцрни и корозија.Познавач минијатурни детали и прецизност четки.Премиум квалитет бела taklon многу мала четка глави се дизајнирани за прецизни детали сликарство.Одлична за употреба со acrylics, водата базирани на бои или масла.За детали сликарство, ликовна уметност, сликарство, ноктите уметност, хоби и занаетчиски апликации, airbrush детали, portraiture и минијатурни сликарство.

Главните карактеристики

Избор на клиент