.

.

Радост Теписи Духот на Вистината, Килим, Мулти, 7'7 Круг

Радост Теписи Духот на Вистината, Килим, Мулти, 7'7 Круг

DEN 8389.20

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Од училиштето, училницата на почетниот playroom, ова уникатно дизајниран и функционален килим ќе се вклучат децата и унапредување на нивните внатрешни работи на животната средина.Направени во САД со премиум најлон влакна за траен убавина и издржливост во високо-сообраќај области.Stain Smart почвата и дамка заштита за олеснување на чистење само со сапун и вода; Вакуум редовно и да се избегне контакт со serged рабови.Soft Flex поддршка елиминира брчки и килим лежи рамно.Килим е сертифициран Зелена Етикета Плус за Внатрешна Квалитетот на Воздухот и има Класа I Запаливост Оценка.Со медицина тркала/dreamcatcher во центарот заокружува со седум учењето, духот на вистината, тепих ќе стане централна точка за дискусии на мајчин Американската култура.Учењата нагласи одење на земјата мирно во хармонија со природата и сите живи суштества.Тие поттикнуваат бараат здрав ум, силна внатрешна духови, внатрешен мир, и силна здрави тела.

Главните карактеристики

Избор на клиент