.

.

BOPART Тиркизна Лажни Кршен Мраз, Карпи, 250Pcs Лажни Кристали Јасно Пластика Акрилик Камења за Вазна, Спојници, Табела Разбегуваат, Уметности & Занаети, Свадба Настан Дом

BOPART Тиркизна Лажни Кршен Мраз, Карпи, 250Pcs Лажни Кристали Јасно Пластика Акрилик Камења за Вазна, Спојници,

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма

250 Pcs сина лажни камења, мери се разликуваат од околу 0.7-1" секој, совршена големина за пополнување вазна или расипување на маса за деко.Овие лажни кристали камен ќе сјае во сончева светлина или светлина, и неправилни форма се направи да изгледа пореално.Овие лажни кристали камен ќе сјае во сончева светлина или светлина, и неправилни форма се направи да изгледа пореално.Овие лажни кршен мраз, карпи се направени од високо квалитетна plasic акрилик материјал, кој е еднократно, безбедно и нетоксичен.ЗАБЕЛЕШКА : Иако на изглед е многу блиску до реалниот хокеј, тоа не имаат ефект на замрзнување, ниту, пак, ќе лебдат на течност.Овие Лажни Кршен Мраз, Карпи се достапни во широк избор на различни бои на пинк, јасно, црвена, сина, виолетова, зелена, кафеава, тиркизна, жолта, златна.На акрилик камења & кристали се совршени за пополнување вазна или избави неколку околу некои свеќи во тематските роденден партии, graduations, годишнини, празници, булчински украси и зима сезонски оркестарот.Многу убава и шармантна.

Главните карактеристики

Избор на клиент