.

.

JINHUA Само Лепило за Обновливи Транспарентен Лесна Лепило Куки Ѕид Куки Виси Кука Морон(5pcs)

JINHUA Само Лепило за Обновливи Транспарентен Лесна Лепило Куки Ѕид Куки Виси Кука Морон(5pcs)

DEN 56.40

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : ПВЦ+ ' Рѓосувачки Челик.Големина : 6*6cm/2.36x2.36in.Боја : Транспарентна.Максимално оптоварување : 10 KG.Пакет Содржина : : 5/10/20pcs.Максимално оптоварување : 10 KGSize : 6*6cm/2.36x2.36in Material : ПВЦ+Нерѓосувачки Steel Color : Transparent Package Содржина : : 5/10/20pcs.

Главните карактеристики

Избор на клиент