.

.

Guhao Јасно Пластика Вода или Пијалаци Бокали, Вода Carafes Пластични Сок Стомна за Пикник Партии, Транспарентни Сок од Шише со Капак Сок Југ(1000ml)

Guhao Јасно Пластика Вода или Пијалаци Бокали, Вода Carafes Пластични Сок Стомна за Пикник Партии, Транспарентни

DEN 231.12

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Транспарентна.Тесен врат овозможува удобно задржете, широко устата, го прави лесно да додадете коцки Мраз, чај кеси, овошје.Материјал : Направен од премиум пластика, лесни и издржливи.Капацитет : 600 ml, 1000 ml, 1400 ml, 1600 ml за да изберете.Пакет содржи : 1 * Сок од Стомната.Материјал : Plastic Package вклучуваат : 1 * Сок Pitcher Size : Види pic Color : Transparent Capacity : 600 ml, 1000 ml, 1400 ml, 1600 ml.Answer : ___________________________ Note : Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Главните карактеристики

Избор на клиент