.

.

Дрвени Pennant Суспензија 20 x 15 cm Ѕвезди + Златен Сјај Лента 5 m

Дрвени Pennant Суспензија 20 x 15 cm Ѕвезди + Златен Сјај Лента 5 m

DEN 186.24

Пристапност
Во достапна форма

Дрвени pennant за гарланд + Златна repositionable маскирање лента да се држиме за вашите креации да ги красат вашата внатрешни работи.Боја : Беж.Материјал : Дрво.Тип : Суспензија.Дрвени ѕид pennant.Красат овој pennant во облик на дрвена плоча како што сакаат, со боја, stencils, поштенски марки, маскирање ленти, да одговара на вашиот ентериер.Ова сурово дрво openwork pennant со 5 мали ѕвезди на различни големини може да се закачи на ѕид или парче мебел, како декоративни објект.Димензии : 15 х 20 х 0.5 cm. + Златна Маскирање лента со сјајот 15 mm x 5 m.

Главните карактеристики

Избор на клиент